Producent opakowań
z folii HDPE i LDPE

Poznaj naszą ofertę

Producent opakowań
z folii HDPE i LDPE

Poznaj naszą ofertę

Producent opakowań
z folii HDPE i LDPE

Poznaj naszą ofertę

Opakowania foliowe - torby, worki, koperty

Klasyczne torebki reklamowe typu "Market", "Koszulka", "Rączka" oraz nowoczesne marketki DKT, dostępne w różnych wymiarach. Polecamy zarówno standardowe, proste projekty, jak również wysokiej jakości nadruki zdjęciowe, idealnie nadające się do promocji marki.

Polecamy torby ekologiczne wykonane z folii oksy-biodegradowalnej, które ulegają przyspieszonemu rozkładowi w naturalnym środowisku. Rozpadają się na wodę, dwutlenek węgla, pierwiastki śladowe i biomasę, a co najważniejsze – nie wydzielają szkodliwego metanu.

Wytrzymałe i dostępne w różnych pojemnościach worki na ziemię, podłoża oraz torfy ogrodnicze, dostępne w standardach litrażowych 1L, 2L, 5L, 8L, 10L, 20L, 50L, 60L i 80L. Znajdują zastosowanie w pakowaniu ręcznym, półautomatycznym i automatycznym.

Odporne na przebicia oraz zabezpieczające towary i przechowywanie produktów worki na ziemie, zostały wykonane ze specjalnie przygotowanej mieszanki surowców. Dzięki dodatkowym otworom, zapewniona została właściwa wentylacja opakowania.

Foldruk produkuje trwałe, ekologiczne i biodegradowalne worki na pellet. Artykuły do pakowania dostępne są w wielu różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Przygotowujemy również opakowania z dowolną grafiką lub logo wybranym przez Klienta.

Oferujemy taśmy foliowe, które przeznaczone są do pionowych automatów pakujących materiały sypkie i które cechuje bardzo dobra wytrzymałość. Sprawdzają się również do zabezpieczania różnego rodzaju karm, ziemi, kor ogrodniczych, pelletów oraz wielu innych.

Produkowane przez nas owijki paletowe to bardzo ekonomiczne i estetyczne wykończenie ekspozycji paletowej, a ich podstawową funkcją jest promowanie produktów. Dzięki rozmaitym nadrukom, możemy tworzyć ciekawe projekty dopasowane do potrzeb Klienta.

Wysokiej jakości półrękawy oraz rękawy foliowe wykonywane są w formie zwojów na gilzach papierowych i posiadają różne parametry. Znajdują szerokie zastosowanie, między innymi w pakowaniu artykułów spożywczych, technicznych, a nawet wyrobów drewnianych.

W pełni bezpieczne i nieprzezroczyste koperty kurierskie, które stanowią alternatywę dla produktów papierowych i bąbelkowych. Zamknięcie permanentne zapewnia pełnie bezpieczeństwo, a dowolne nadruki nadają kopertom w pełni indywidualny charakter.

Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym, nasza firma daje Państwu pełną gamę możliwości. Wykonujemy między innymi opakowania na kamień ozdobny, ekogroszek, worki foliowe do zbiórki odpadów, kaptury foliowe oraz opakowania zbiorcze i transportowe.

Oferujemy folie specjalne, będące wynikiem rozwoju technologii materiałów polimerowych. Dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb dzięki znakowaniu laserem, zastosowaniu stabilizatorów UV, środków antypoślizgowych, dodatkom zapachowym i wielu innym.

Polecamy taśmy grodzące wszędzie tam, gdzie konieczne jest wytyczenie trasy imprez okolicznościowych, wydarzeń sportowych, wyścigów rowerowych czy maratonów. Oferujemy estetyczne, trwałe oraz w pełni indywidualne znakowanie tego rodzaju produktów.